03 th


Aug 2013

Jakie sole stosować

Sól himalajska, sól z Morza Martwego, sól z Morza Czarnego, i sól kamienna to surowce wykorzystywane poprzez doświadczoną ekipę projektującą, i montującą groty solne a także sauny solne, i różne obiekty wykonane z soli. Jeśli prowadzimy hotel, albo uzdrowisko a także zdołamy rozszerzyć swoją ofertę, należałoby zaufać specjalistom zajmującym się grotami solnymi.

Taka inwestycja będzie opłacalna, bowiem teraz mnóstwo ludzi korzysta z relaksu a także regeneracji, jakie zapewniają seanse w solnych jaskiniach. Dlaczego akurat sól? Sól wzmacnia układ odpornościowy, działa również jako naturalny peeling, oczyszcza a także dezynfekuje organizm. Sól poprawia krążenie, i uelastycznia a także nawilża skórę. Naturalnie nie mówimy tutaj o soli spożywczej, niemniej jednak o specjalnej himalajskiej soli, dostarczanej do grot za pomocą fachowych generatorów. Urządzenia tego typu wytwarzają specjalną solną mgiełkę, dzięki jakiej jest możliwa odpowiednia inhalacja organizmu.

Groty solne są wyposażane w wygodne fotele dla klientów, w systemy oświetleniowe, i nagłośnieniowe. Klimatyczna muzyka, ciekawie ułożone światłowody, i inhalacja gwarantują doskonałą terapię dla ludzi, które wymagają prawdziwego odpoczynku a także relaksu Salzmühle. Sauny solne to doskonały dodatek dla grot.

W takowych obiektach panuje podwyższona temperatura, i średnia wilgotność. Owe warunki zapewniają idealne warunki do tego, aby się w gruncie rzeczy odprężyć. Uzdrowiska, SPA&Wellness – mnóstwo jest obiektów, które są teraz doposażane w groty solne od wiodących producentów.