13 th


Aug 2013

Rębak do gałęzi

Jeżeli posiadamy ogród, prowadzimy tartak, czy zarówno zajmujemy się wyrębem drzew w lasach pożądane byłoby skorzystać z maszyn, jakie rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

Jeżeli chcemy prędko posprzątać gałęzie w ogrodzie, czy zarówno pozbyć się artykułów powstających w związku z pracą stolarską pożądane byłoby postawić na nowoczesne rębaki do drewna. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

Tak pocięte drewno zdoła być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak zarówno elektrycznie gwarantują idealną wydajność, i mobilność. Możemy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej a także sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, czy zarówno żywopłotów.

Dostawcy oferują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, możemy skorzystać z maszyn tarczowych, oraz śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, gwarantują niskie zużycie paliwa, jak również są proste w użytku. Mogą z nich korzystać też profesjonalni pracownicy tartaków i zakładów stolarskich, jak zarówno prywatni klienci, jacy chcą uporządkować swoją działkę, czy zarówno przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, czy zarówno innego typu wyrobów pożądane byłoby już teraz zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie zdołało nam posłużyć jako materiał opałowy o wybornych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne bądź mobilne dają ładne szans.